درباره ما

     تک لنز به عنوان مرجعی فارسی زبان برای ارتقای دانش و مهارت علاقمندان به هنر عکاسی فعالیت می نماید. در روزگار ما، عکاسی در اکثر زمینه ها و فعالیت های اجتماعی حضور دارد. محبوبیت عکاسی در فضای مجازی و اینترنت به سرعت افزایش یافته است. اکثریت قابل توجهی از کاربران با ابزارهای مختلفی از دوربین های حرفه ای و نیمه حرفه ای گرفته تا تلفن های همراه عکاسی می کنند و آنها را به اشکال مختلف منتشر می سازند و سایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی متعدد و گوناگونی در این زمینه نقش دارند.

     ما عقیده داریم در راستای ارتقای کیفی و تقویت جنبه های هنری و کاربردی این هنر مردمی، لازم است منابع آموزشی بر پایه اصول علمی و کاربردی در اختیار علاقه مندان به عکاسی قرار گیرد. خصوصا اینکه در این زمینه، مراجع آموزشی به زبان فارسی بسیار اندک است. به همین منظور تلاش شده است تا مطالب و محتوای آموزشی به گونه ای تنظیم گردند که علاقه مندان به این هنر اعم از افراد در سطوح مبتدی تا پیشرفته بتوانند از آن بهره مند شوند.

     محتوای آموزشی ارائه شده با استفاده از منابع آموزشی مختلف در حوزه عکاسی از جمله کتب مرجع، نشریات معتبر، مقالات منتشر شده و وب سایت های معتبر آموزشی که به زبان فارسی یا غیر فارسی موجود می باشند تهیه شده است. همچنین سعی شده مطالب با بیانی ساده ولی به شکلی تخصصی و مشتمل بر نکات علمی و هنری در حوزه عکاسی همگام با پیشرفت های روز دنیا و با بهره گیری از روش های نوین آموزشی تنظیم گردند. مطالب آموزشی با ذکر منابع مورد استفاده و حتی الامکان بدون استفاده از نام و برند خاصی تهیه شده اند مگر در مواردی که برای انجام آموزش و یا ارائه اطلاعات تخصصی لازم باشد که از دوربین، لوازم جانبی و یا نرم افزار خاصی نام برده شود و یا توضیحاتی پیرامون آن ذکر گردد.

     گروه آموزشی تک لنز تلاش می کند تا محیطی فراهم آورد که هنردوستان و هنرمندان حوزه عکاسی بتوانند با تعامل با هم و ایجاد ارتباط با یکدیگر در راه اعتلای هنر عکاسی در این مرز و بوم به فعالیت پردازند. امیدواریم بازدید کنندگان وب سایت تک لنز از محتوای بخش های مختلف آن بهره کافی ببرند. استفاده از مطالب سایت در صورت ذکر منبع و پدیدآورندگان آن بلامانع می باشد. در غیر این صورت حق پیگیری از مراجع قضایی برای سایت تک لنز به قوت خود باقیست. از طریق پست الکترونیکی و یا بخش ارسال نظرات در قسمت "تماس با ما" ، می توانید هرگونه نظر، پیشنهاد یا انتقادی را در خصوص وب سایت و محتوای آن اعلام بفرمایید.

با آرزوی سربلندی و افتخار در تمام عرصه های علمی و هنری برای مردم سرزمین عزیزمان

 

گروه نویسندگان تک لنز

.Copyright © 2017 taklens.ir. All Rights Reserved

صفحه اینستاگرام: taklens.akaskhaneh@
کانال تلگرام: taklens_channel@